Cabanas La Suisse

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Roken niet toegestaan

  • Ontbijt

  • Huisdieren

Locatie

    De 18 m² Cabanas La Suisse Campos do Jordão ligt op ongeveer 2 km van Kabelbaan en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.

    Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort de Igreja de São Benedito, binnen ongeveer 10-minuten autorit. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Museu Casa da Xilogravura, gelegen op circa 3 km afstand.

    De 6-kamer Cabanas La Suisse beschikt over een kitchenette, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Cafe Terraco Restaurante e Pizzaria biedt Italiaanse gerechten en ligt 1 km verderop. Vervoersalternatieven in de omgeving zijn onder andere het treinstation Emilio Ribas, op wandelafstand van ongeveer 25 minuten hiervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

    Kameropties bij Cabanas La Suisse Campos do Jordão

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Voorzieningen foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Voorzieningen foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Hostel Bedden foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Restaurant foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Hostel Bedden foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Wastafels foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Faciliteiten foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Restaurant foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Voorzieningen foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Restaurant foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Voorzieningen foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Keuken foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Toiletten foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Keuken foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Voorzieningen foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Buitenkant foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Bedden foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Keuken foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Faciliteiten foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Bedden foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Faciliteiten foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Toiletten foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Keuken foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Interieur foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Hostel Bedden foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Macro Details foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Kamer foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Andere info foto Cabanas La Suisse Campos do Jordão Toiletten foto
    Chalet met een Slaapkamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cabanas La Suisse Campos do Jordão

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cabanas La Suisse Campos do Jordão

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Cabanas La Suisse?
      Ja, een kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Cabanas La Suisse.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Cabanas La Suisse?
      In Cabanas La Suisse kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Wat is de afstand tussen dit chalet en het treinstation?
      Emilio Ribas station is binnen 2 km afstand van dit chalet gesitueerd.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cabanas La Suisse Campos do Jordão